Голем црн чад над Скопје- изби пожар на булеварот Партизански одреди (ВИДЕО)


Изби пожар во бараките кај СУГС „Здравко Цветковски“, спроти бензинската пумпа Макпетрол на булеварот Партизански одреди.hgfhfgh

Засега нема информации од кои причини е избиен пожарот и што точно е зафатено од пламените.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1