Видео: Која е Македонија


20130226-makedonija znameМакедонската приказна, културното и историското наследство, успесите и падовите на македонскиот народ, и се останато за Македонија, во само две минути.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1