14 годишната Мартија од Куманово е нашата нова ѕвезда (видео)


14 годишната Мартија Станојковиќ од Куманово е нашата нова ѕвезда.

На последниот настап на „Пинкови ѕвездички“, Мартија ја фасцинираше и публиката и жирито со настапот со The writings on the wall.martija

Гоца Тржан се качи на сцената и и се поклони на малата Мартија. Со душа го очекуваме нејзиниот следен настап.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1