15-годишно девојче исчезна од домот во Суводол


Вчера во 17.25 часот во Полициската станица Демир Хисар, С.Н.(36) од село Суводол пријавила дека нејзината 15-годишна ќерка излегла истиот ден и не се вратила.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1