19 годишна скопјанка претепана во автобус на ЈСП


penzioneri-vo-jsp-banskolieВчера во Скопје на бул. „Кузман Јосифовски Питу“ во автобус на ЈСП, А.М.(19) од Скопје без повод и причина била физички нападната од лицето М.И.(25) од Скопје.

Девојката била удирана со тупаници по главата. Лицето е приведено, се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1