32 улици и булевари во Скопје се прекрстени – еве комплет ЛИСТА (Фото)


32 улици и булевари во Скопје се прекрстени – еве комплет ЛИСТА (Фото)

Махим

93622

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1