43 год работел со воени авиони – тврди има доказ за вонземјани (Видео)


Др.Роберт Вуд работел 43 години за големата американска компанија “McDonnell Douglas” која се занимава со производство на летала, како комерцијални, така и воени.

28.06vonzemjani1Во својот долгогодишен работен век, овој физичар се сретнал со огромен број на докази за постоење на вонземјани и обиди за репликација на нивната технологија.

Иако доказите изгледаат убедливо, останува уште прашањето за нивната автентичност. Сите списи кои Др.Вуд ги користел при својата работа, наеднаш исчезнале откако неговиот таен проект бил завршен.

Во својот исказ тој зборува и за телепатијата со која се служат вонземјаните, но и за други теми, а интервјуто можете да го погледнете во приложеното видео.

Denesen.mk

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1