9-годишно дете претепано до смрт од братот и сестрата – Не сакало да напише домашна задача


Деветгодишно дете од Франција почина откако го претепале членови од семејството, затоа што не сакал да ја напише домашната задача.

Како што пренесуваат француските медиуми, поради ужасното злосторство се уапсени мајката на детето, неговата 20-годишна сестра и 19-годишниот брат како и девојката на братот.

Ужасното злосторство се случило во градот Милуз, а семејството е уапсено во средата.

Иако мајката не била дома кога детето е убиено, приведена е поради испитување.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1