Инцидент на скопски аеродром: Експлодирал куферот на Тајзи, интервенирало обезбедувањето


Пејачот Драган Величковски, попознат во јавноста како Тајзи, викендов преживеал вистински драма на скопскиот аеродром, открива „Убавина и здравје“.

Додека се подготвувал за да се качи на авион на летот за Базел, му експлодирал куферот. Веднаш интервенирало обезбедувањето, за на крај да се воспостави дека куферот експлодирал од притисок од дезодоранс.

Повеќе на –  „Убавина и здравје“.

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1