Ахмети за бомбите: Нека објави официјални разговори да видат сите кој сум јас


По објавените бомби од Ел ЧЕка и заканите дека ќе објавува нови бомби за ДУИ и за Заев, лудерот на ДУИ, Али Ахмети, денеска рече дека ниту ги слушнал ниту сакал да ги чуе. Тој се обрати по повод 17. роденден на партијата.

– За бомбите не сум ги слушнал и не сакам да ги слушнам. Нека објави официјални разговори да идат сите кои е Ахмети, а не приватни, вели тој, пренесе А1.он.

Ахмети не одговараше на новинарски прашања.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1