Актерката плаче поради одлуката да нема деца


Британската акерка Хелен Мирен (70), отсекогаш знаела дека родителството не е за неа, но сепак вели дека зажалила за таа одлука.helen-miren

– Го гледав филмот „Родителство“ и плачев дваесет минути. Многу ме допре, реча таа. Во брак е 19 години со режисерот Тејлор Хекфорд.

И покрај тоа што никогаш не била мајка, актерката рече дека многу сака „деца“ затоа што се толку многу „слатки и смешни“.

Мирен стана помајка на двата сина на Тејлор, кои ги има од првиот брак.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1