Актерот Бојан со оригинално запросување: „Сакаш ли да ги делиме пензиите?“ (ФОТО)


Актерот и стендап-комичар Бојан Велевски ја побара за жена својата девојка Каролина. Скопјанецот од Кисела Вода во свој стил го постави судбоносното прашање:bojan 44

По објавувањето на среќната вест, Бојан ја смени и фотографијата на профилот, испраќајќи јасна порака дека „рипнал во тавче“…

13669727_10208074600597734_3728856651590675444_n

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1