Апел за помош – На мајка на 3 дечиња и е потребна нашата помош за да живее


molitva46 годишната Сузана Секуловска , мајка на три малолетни деца боледува од карцином на црниот дроб.

Лекарите во Кина и ветуваат успешно лекување со соно фото динамична терапија, но лекувањето чини 15.000 евра.

Лекувањето треба да започне што е можно побрзо, затоа се молат сите хумани граѓани да помогнат со донации на телефонскиот број 077143775 на ВИП

И на жиро сметка на Тутунска Банка 210-5016177261.82

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1