Атентат на Црвенковски, смена на Јанкуловска и Мијалков – Предвиде познат астролог (Видео)


Човекот што го предвиде крајот на поранешниот претседател Трајковски, атентатот на Глигоров и секс скандалот на Клинтон, вели дека од 2-ри април до 2-ри август ѕвездите предвидуваат важни моменти и за власта и за опозицијата.

ilija astrolog

Атентат на Црвенковски. Смена на Јанкуловска и Мијалков. Ова се предвидувањата на познатиот астролог и парапсихолог Илија Бошков Крајнички.

Каков е исходот на „бомбите“?

Video – Sitel.mk

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1