Aвион ја промашил пистата и се урнал во море – преживеале сите 172 патника (Видео)


Авион Боинг во Бали ја промашил пистата и се урнал дирекно во море. За среќа преживеале сите 172 патника. Не се знае причината зошто авионот не успеал да ја погоди пистата

avion more

Tags: ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1