Баба (74) пријавила дедо (81) во полицијата, бидејќи сакал секс! (Фото)


Живојин Стевановиќ (81) веќе две години од жената Верица (74) бара и сака да води љубов, но таа е болна и не дава. Морала да реагира и полицијата за да ја заштити жената од честите навалувања на дедото.

Од мојот Живојин не можам глава да кренам сака човекот секс секој ден. Веќе 2 години ме малтретира му велам да си најде некоја, ама не сака, сака мене да ме мачи, вели тажна Вера.

таа за српски Курир си ги кажала маките.
– И завчера бараше дури и ме удри и го пријавив на полицијата. Погледнете како ми е сино окото.

тој бара, но не може да сфати дека јас повеќе не може да спијам со маж. Никогаш повторно во мојот живот, бидејќи јас пред две години оперирав таму долу нешто и ме зашија. Човекот не разбира дека јас едвај останав жива по операцијата. И тој, кој лудак, само ,,JURCA,, по мене дома. Сака па сака се жали Верица.

И додека Верица објаснува се вмешува Живојин.

– Не, не е баш така. Дали знаете како се чувствувам? Имам 81, но јас сум, човеку, полн со сила. Не е моја вина што ми се сака, тоа е законот на природата, а не нешто против неа – вели Живојин, додавајќи дека тој сака да се смири со неговата Верица.

– Додека не ти дојде памет, ништо од помирување – луто реагира Верица и му вели: Најди друга, само тргни ми се од глава!

Верица му рекла да си најде друга жена и да спие со неа.

– О, нека најде некој и нека ја е..е.. тоа е, само нека не ме мачи мене! Најде еднаш една ама му бараше за половина час 5.000 динари, но тој нема пари. И кој ќе сака старец како него – вели Верица а Живојин додава:

– Не, не, не … Апсолутно не. Не, доаѓа во предвид не сакам ниедна друга.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1