Бабичкава растури – вака се танцува Салса на 80 години (Видео)


140414-bgtfixШер Пади е 80 годишна бабичка.

Кога се појавила на сцената на шоуто Британија има таленр, со својот партнер по танц Ник сите се зачудиле..

Но кога почнала музиката сите останаа со поддотворени усти

Погледнете

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1