Банда млади 2 години силувале 11 год девојче


силувањеВо еден од тоалетите во ресторан на Мекдоналдс, во Велика Британија, непозната банда, сексуално злоставиле 11 годишно девојче. Девојчето било силувано три пати од тројца членови на бандата во Источен Лондон.

Истрагата открила дека осум момчиња учествувале во сексуалната злоупотреба на девојчето кое траело подолго време, од периодот од септември 2009 година до март 2010.

Кај девојчето преовладувал страв да ги пријави членовите на бандата, плашејќи се за нејзиниот живот. Нивниот лидер кој имал само 15 години бил осуден претходно за две силувања. Тој вчера бил ослободен со кауција до следното судење.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1