Бебек демантира: Никогаш во животот не сум пробал дрога


Жељко Бебек одбележа 40 години од својата акриера и за магазинот Стори.рс откри многу интересни работи од своето минато.bebek

Покрај тоа  одлучи и да ги прекине шпекулациите кои со години се кружеа по медиумите дека тој користел дрога во младоста.

– Ако тоа навистина ве интересира, јас никогаш во животот не сум пробал дрога камо ли да бидам уживател, рекол пејачот и додал како околу него биле луѓе со различни професии и меѓу нив имало доста наркомани па можеби и поради тоа го поврзале со тоа.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1