Бесен љиљак го гризнал за врат додека пеел и свирел на гитара (видео)


А ко мислите дека ништо лошо не би можело да се случи на кампување со пријателите и дека само ќе уживате во добрата музика и пивото, овој човек ќе ви го докаже спротивното.liljak

Всушност станува збор за лилјак до долетал до музичарот и го гризнал за врат. Но тоа не е се што му се случило на овој човек. Откако бил однесен во болница, Дерик дознал дека лилјакот имал беснило.

„До тој момент денот ми беше совршен, а тогаш се појави лилјакот. Го забележав и во истиот момент на вратот почувствував нешто слично на ладен нос од куче. Потоа следуваше и гризење“, изјавил Дерик.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1