НЕКОЛКУ ФАКТОРИ ЗА ПОДОБАР, ПОИНТЕРЕСЕН СЕКС


Момците сакаат да гледаат

sexДа, тоа е вистина. Тие едноставно сакаат да ја гледаат својата партнерка додека сама се допира затоа започнете со брадавиците, допирајте ги и лесно штипнете ги, па преку стомакот тргнете кон клиторисот. Партнерот ќе биде готов веќе на половина пат!

И заштитата нека биде секси

Заштитата е многу важен дел на љубовните игри, а за да тој процес не ви ја уништи забавата сторете го тоа на секси начин. Превземете иницијатива па со прстите ставете го кондомот на главичката, а потоа одмотајте го со уста!

Орална забава пред секс

Без страв дека вашиот партнер нема да може да издржи, пружете му десерт веднаш на почеток. Направете го тоа со јазикот полека и заводливо таман толку да му дадете назнаење што се го очекува.

Самите диктирајте го темпото

Оралниот секс е одличен дел од предиграта, но доколку не ви одговара темпото кој партнерот го почнал, нежно, но одлучно фатете го за косата па самите одредете кое темпо ќе ве донесе до оргазам.

Без воздржување!

Вашето стенкање во тек на сексот е возбудливо за партнерот, затоа опуштете се и пуштете глас. Така ќе му дадете дознаење дека прави добри работи и дека навистина

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1