Без струја ќе биде цел Аеродром


Дел од селото Љуботен од 8.30 до 14.30 часот ќе остане без струја, а од 9 до 11 часот, улицата 171 , во населбата Крњево, во општина Центар.

Од 12 до 15 часот, струја ќе нема и на дел од улицата Јордан Мијалков во центар, а раноутрото од 04:30 до 5 часот, населбите Острово, Стар Аеродром, Ново Лисиче и цела општина Аеродром. struja

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1