Бившата на Сталоне, Бригит Нилсен во депресија, фрлена на алкохол – Фото


Бригит Нилсен, бившата на Сталоне, е во депресија, за која нејзините пријатели стравуваат дека ја влече кон дното.

Жителите на Лос Анџелес биле подложени на шокантна глетка. Видливо пијана поранешна сопруга на Силвестер Сталоне, се тркакалала низ тревата во паркот, паѓала, се тетеравела.

А цело време не го испуштала шишето со алкохол од рака.

Кога се уморила од обидот да стои на нозе, легнала и си отспала. Поранешната на Сталоне, била на лекување во 2007 година во специјализирана клиника за алкохоличари. Таа е мајка на четири сина, а сегашниот нејзиниот љубовник е цели 16 години помлад од неа.
Во 80-тите години убавата Нилсен ја сметаа за секс бомба.

Tags: , , , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1