Tag Archives: sopruga

Чудно: Индиец живее на дрво бидејќи го измамила жената

Еден индиец девет месеци живее на дрво и одбива да се симне од него бидејќи чекал извинување од неговата сопруга која ја затекнал во кревет со друг маж.

______________________________________________________________________________________________________

Ја купил, а потоа ја убил сопругата русинка – дознал дека БИЛА МАШКО и го променила полот

Детективи го откриле форумот на кој Крис Колијер напишал дека “ купил сопруга преку интернет и дека сега заминува во апартман во Кушадаси” но кога ја дознал нејзината историја прво  ја претепал па потоа ја задавил.

______________________________________________________________________________________________________

Фото: Лажно се удавил за да избега од жената

  Рејмонд Рот (47) официјално се удави на 28-ми јули, пред очите на неговиот син, дури и сеопфатната мисија на еден куп спасувачи не успеа да го најде неговото тело.

______________________________________________________________________________________________________

Бившата на Сталоне, Бригит Нилсен во депресија, фрлена на алкохол – Фото

Бригит Нилсен, бившата на Сталоне, е во депресија, за која нејзините пријатели стравуваат дека ја влече кон дното.

______________________________________________________________________________________________________

Видео: Бивша платила да го убијат, останал навреден поради договорениот износ!

Иако за малку во во 2010 година ќе завршеше два метри под земја, Ѓорѓ Каскона од Канзас Сити, не бил исплашен и изненаден поради тоа што неговата бивша сопруга платила да го убијат и сакала да го види мртов но силно го погодил податокот кога разбрал дека неговата глава била „испод цена“!

______________________________________________________________________________________________________

Ова момче се чува за првата брачна ноќ со вистинската

19 годишниот Брус Диксон на ланче околу вратот носи привезок во облик на клуч кој е дел од привезок срце – кое пак го носи неговиот татко.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1