Српски екс министер пиштол гол на нудистичка плажа – Фото


Фотографот на емисијата папарацо во лов на тв пинк го сликал екс министерот Срѓан Сречковиќ на нудистичка плажа. Сречковиќ беше министер за дијаспора.

Фотографот го фатил на нудистичка плажа но не некаде по светот туку на ада циганлија во среде Белград.

Share Button

Tags: , , , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1