„БМВ“-то е најважно: Еве како се штити автомобилот од поплава (ФОТО)


Еден сопственик на „БМВ“ од Славонски Брод очајнички обидувајќи се да го спаси своето возило го заградил со вреќи песок со надеж дека нема да потоне доколку наиде водата.

bmv-so-vreki-se-spasuva

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1