Братот на Зоран првоосомничен – следува апсење


Како што пишуваат медиумите, прв на листата на осомничени е деверот на Јелена, Милош Марјановиќ, пишува Телеграф.рс.jelena-marjanovic-620x350-51056-640x361

Според пишувањето во медиумите, Марјановиќ со силна хемија ги перел патиките и го исчистил тепихот веднаш по злосторството.

Јелена исчезнала на 2. април, а нејзиното тело е пронајдено ден подоцна кај насипот во населбата Црвенка.

Од тогаш полицијата интензивно трага по убиецот на Ѕвездата на Гранд.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1