Бремена жена се самоуби: Дозна дека и мајка и е бремена од нејзиниот сопруг


Бремена жена се самоуби откако дозна дека нејзиниот сопруг имал секс со нејзината мајка и таа останала бремена од зетот прељубник.2b4b1dfd00000578-3194839-tragic_the_unidentified_woman_who_has_been_pictured_in_africa_me-m-3_1439370924036

Неидентификуваната жена од Гана се вратила од шопинг кога на брачниот кревет ги затекнала својот сопруг и мајка си како имаат секс.

Кратко потоа дознала и дека мајка и е бремена од нејзиниот сопруг.

Скршена од двојното предавство, бремената жена скокнала од покривот на зградата каде живееле, и подоцна истиот ден починала од повредите здобиени при падот.

Истрагата покажа дека нејзиниот сопруг врската со мајката ја почнал речиси во исто време како и со неа.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1