Брука во вестите – ,, пуши ми к.. ,, во централниот дневник (Видео)


Во националниот дневник на телевизијата Пинк вчера се случи скандал. За време на извештајот за сообраќајна несреќа на среде дневник се слушна ,,пуши ми к…,,

новинарот Младен Мијатовиќ заборавил при монтажата да го отстрани делот каде му летнала пцовката и извештајот отиде во етер со се неа.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1