Брука: Заработуваат на смртта на Тијана – се продава групата на фејсбук


Фејсбук страницата  „Смртна казна за убиецот на Тијана Јуриќ“ е на продажба.

juric500

 

Верувале или не, дел од луѓето сега се обидуваат да заработат пари од грозоморното убиство кое го потресе целиот Балкан. Креаторот на групата добил порака во инбокс од заинтересиран човек кој му понудил одредена сум на пари за да ја одкупи од него.

Сопственикот најпрвин се противел а потоа прифатил, иако не му било јасно како ќе ги земе парите.

smrtna-kazna-za-ubicu-tijane-juric-1408224150-552085

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1