БРУТАЛНО: Ја затекнал жената со пријателот, па го кастрирал и ги убил двајцата!


Уште една бизарна вест за патолошка љубомора пристигна од Русија. Еден ветеринар ја фатил жената и најдобриот пријател на дело и сурово им се одмаздил.

По љубоморниот тинејџер која на девојката и ја „подари“ главата на момчето со кое го измамила, се појави вест за полудениот ветеринар.dddddd-640x346

Владимир Сидоров (35) ја затекнал сопругата во прегратката на својот најдобар пријател и веднаш го зел ножот. Мажот (32) го прободел неколку пати па му ги отсекол гениталиите, а потоа тргнал во напад кон беспомошната сопруга (31).

Во крвавата пресметка во селото Шама во регионот на Татарстан, несреќната жена е избодена неколку пати, а двете жртви починале на местото на настанот, соопшти полицијата.

Сопругот полуден од љубомора веднаш се пријавил во полиција и ги признал убиствата. Според истрагата дента, Сидоров бил со децата, а сопругата отишла кај „пријателка која се породувала“.

Но тој открил дека таа не е кај пријателката туку е некаде со неговиот најдобар пријател кој требало да ја однесе во посета.

Ги пронашол прељубниците во куќата на пријателот и ги затекнал во интимна ситуација.

Сидоров е веднаш уапсен и задржан во притвор.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1