БРУТАЛНО УБИСТВО ЈА ПОТРЕСЕ СРБИЈА: Маж со отсечени раце и нозе пронајден во подрум


Машко тело е пронајдено денеска околу 13 часот во гаража од станбената зграда во Мирјево.1horor500

 

Жртвата е идентификувана како Д.М. (61) и станува збор за страотно убиство. Имено според полицијата од телото се исечени и рацете и нозете.

 

Увидот и истрагата се во тек.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1