Чекала мажот да заспие, го врзала и му го отсекла пенисот – доби доживотен затвор


penisДоживотна затворска казна за жената која му го отчесе пенисот на сопругот и му го фрли во отпад. Инцидентот се случил пред две години, кога таа прво го дрогирала, а потоа му го отсекла половиот орган.
Педесет годишната Кетрин Киеу  од Калифорнија е осудена денеска, а помилување може да побара по одлежување на седум години затвор.
Нејзиниот адвокат истакнал дека таа била жртва на семејно насилство, често и сексулано и дека пати од посттрауматското стресно нарушување. Тој потенцирал дека таа се кае за нападаот.

peniscase

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1