Човечки труп утрово пронајден во водите на Вардар


Од утрово екипи на полицијата, итната медицинска помош и професионалната противпожарна единица го пребаруваат Вардар од сливот на Лепенец до пешачкиот мост, објави Канал 5.

vardar

Според првичните неофициални информации во  водите на Вардар е пронајден човечки труп.

Идентитетот не е познат, а нема датали и за тоа како дошло до несреќата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1