Човек со два пениса: Некои девојки се љубопитни, некои исплашени – Двата ми работат


Маж кој пати од екстремно ретка болестпозната под името „difalus“ ситуација во која мажот е роден со два пениса, објави фотографија на интернет што изнуди многу прашања на кој давал одговори дури 6 часа.

419195penis625399s1fМажот кој се претсавил како “DoubleD*ckDude” рече дека различни се реакциите на девојките за неговата болест.

-Едни се воодушевени, додека други сметаат дека се работи лажлив, рекол анонимниот маж.

За обележување на оваа болест е тоа што двата пениса активни, а во САД оваа болест погодува едно дете од шест милиони деца.

Повеќето го острануваат едниот пенис додека се во помлади години, а на прашање од еден љубопитен зашто тоа не го направил, “DoubleD*ckDude”одговорил дека размислувал на тоа како помлад, а сега дека не му доаѓа на памет.

Вака анонимниот американец ја започнува својата несекојдневна приказна. Тој е медицински феномен, со два машки полови органи, кој воедно напиша и книга за својот несекојдневен живот. кога сфатил колку луѓето се заинтересирани за неговата приказна, одлучил да објави мемоари во кои открива многу детали од својот интимен живот.

Тој е роден со два потполно развиени машки полови органи, кои на ова момче очигледно му носат многу внимание и задоволство.

-Немам генетско пореметување. Оваа состојба со која сум роден се нарекува дифалија. Оваа состојба не е наследна, а другиот пенис не припаѓа на мојот близнак, ако претпоставувавте дека станува збор за тоа. Јас сум бисексуалец и сум во сериозна врска со една девојка и еден дечко, изјавил тој.

 

Дифалија е состојба со која се раѓа секој 6 милионти маж на светот. Кога го запрашале какви се рекациите на луѓето кога ќе го видат неговиот пенис, тој открил дека се разликуваат од човек до човек.

-Некои девојки реагираа со одушевување, а некои мислеа дека е лажен. Имаше и такви кои полудеа и почуваа да ме навредуваат. Најголем број од нив, беа љубопитни. Сепак, веќе неколку години неам секс без обврски, така да не можам да ви кажам како би реагирале останатите, додал тој.

Кога бил во пубертет размилсувал да направи пластична операција, но секако како што тври таа мисла не му доаѓа на памет.

Инаку, тој има само еден пар тестиси и два потполно развиени пениси кои се во состојба независно еден од друг да достигнат целосна ерекција и оргазам.

Тој објаснил дека дури и хетеросесуалните мажи сакале да имаат еротско искуство со него.

Сепак, тој сака својот индентитет да го остави скриен, бидејќи е свесен оти ако го открие неговиот живот ќе се преврти и ќе се претвори во пекол под будното око на јавноста.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1