Цртани филмови синхронизирани на Гевгелиски дијалект


На youtube осамнаа видеа од цртани филмови, но интересно е тоа што се синхронизирани на духовит начин и на ГЕВГЕЛИСКИ ДИЈАЛЕКТ. Ако сакате да се насмеете на овие жештини погледнете ги цртаните филмови.

 

 

Tags: , , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1