Девојки жалиме – Ракометарот Наумче Мојсоски денес прави свадба


Многу девојки денеска ќе жалат – ракометарот кој освои многу женски срца од денеска НЕ Е ВЕЌЕ СЛОБОДЕН.

Денеска е неговата свадба. Ќе го каже судбоносното ДА со неговата долгогодишна девојка Марија.

Веста со оваа фотографија е објавена на фан страната на Наумче – голем број фановите им честитаат на младоженците.

Им посакуваме весела свадба и долг и убав брачен живот исполнет со љубов и многу дечиња идни ракометарчиња.

Tags: , , , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1