Да си пукнете што не сте фолкер – заработи 2.000 евра за 30 сек (Видео)


 

Колегите од порталот Бриф ископале видео на кое се гледа како Шабан Шаулиќ заработува неверојатни 2.000 евра за само 30 секунди.

Богами да се покаете што не сте фолк пејач.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1