Видео: Заедно 30 години по Брилијантин


Џон Траволта и Оливија Њутон Џон, ѕвездите на светски познатиот филм „Брилијантин“, повторно се заедно после триесеттина години.

Снимија божиќен албум, а еве го и спотот за една од песните.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1