Најгледаното видео на Белата куќа – А во него нема грам политика


Ова е едно од видеата кое привлече најмногу гледачи на youtube kaналот на Белата куќа. 

На него нема политички говори, нема сериозни информации, а сепак привлече огромен број на гледачи за само неколку дена. погледнете зошто 🙂

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1