Видео: Eве како од Австралија честитаат нашинците Божиќ


Ова мора да се чуе.

Празнична песна на нашинка од Сиднеј. Среќен Божиќ од Австралија на мешан Англиско – Македонски 🙂

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1