Мајка пее приспивна песна на својата ќерка – ама која песна ВИДЕО


 Мајка од Германија и пее приспивна песна на нејзината ќерка во кревет, но се разбира, децата сега не сакаат приказни од типот на дизни за принцови и принцези како порано.

сепак ке се запрашате оваа дали оваа е приспивна песна , песната е Firestarter од The Prodigy.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1