Дали е калашников или не е? 1001 варијанта – фоткава направи ,,ршум,, на Твитер (Фото)


 

Фотографијата од вчерашната прослава на 100 годишнината од албанското знаме стана вистински хит на ТВИТЕР. Откако се слушнаа изјавите дека пушката која ја држи човекот на фотографијата наводно била пластична твитерџиите ја пуштија фантазијата на слобода и почнаа да се ,,зезаат,, со фотката.

Не – не е калаш – балотели е, боки13 е, тоалет е, мачка е итн итн 🙂 – еве ги некои од варијантите.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1