Даниел направи нова песна со Токсиколози – слушнете ја (Видео)


daniel-kajmakoski„Токсиколози“ во новата година, музичко сефте прават со новата песна мека како „Памук“ во соработка со македонскиот претставник во популарното шоу „Икс Фактор“ Даниел Кајмакоски кој го пее рефренот.
Музиката е на Стефан Карапетров, а песната е обработена од Марко Наумовски.
ФОТО: Даниел Кајмакоски има девојка?!

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1