Даниел одговори на прозивките (Видео)


Даниел Кајмакоски искрено и отворено за Бекстејџ – за прозивките дека е предавник што ќе живее во Белград, за неговото говорење ….

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1