Пежо влета во продавница на „Водњанска“ (Фото)


Автомобил влета во продавница  на Водњанска откако возачот не успеал да го исконтролира возилото “пежо” 206, во обид да сврти десно. Повредени и загинати нема, а голема е матерјалната штета. Со повеќе информации во текот на утрешниот ден.

Фото – Вечер

987AD9D4DE0E5F458688FB5F67B05871

883DFBE0622EC64CB6453D7BF3BEE020

74FC176DC86AC847ACF2EC03736A4FD9

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1