Даниел се пофали на Фејсбук – За Нова година ќе пее со Жељко!


Натпреварувачот на Икс фактор Даниел Кајмаковски Новата година ќе ја дочека заедно со пејачот Жељко Јоксимовиќ.

Кајмаковски на својот Фејсбук профил се пофали  дека ќе пее на концертот на Жељко во Крушевац пред 23.000 луѓе.

daniel

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1