Деденце со букет рози во болница – фотографија која ќе ви ги стопли срцата


Фотка која деновиве се појави на социјалните мрежи стана вистински хит.

Старец чека пред одделението за Кардиологија во Србија каде е оперирана неговата сопруга.

Тој со букет цвеќе ја чека својата сакана. Оваа фотка трогна многумина.kardiodedo

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1