Ден по смртта на Тијана, родителите потрошиле 10.000 долари на глупости


Родителите на покојната Тијана, иако изјавуваа дека во Америка за лични потреби потрошиле 2.000 долари, ден по нејзината смрт отишле на шопинг по бутици.tijana

Од парите кои се собирани за операција на девојчето, родителите купувале облека, наочари, часовници, ајпaди и спа- третмани.

Според српски Курир, тие таму потрошиле 10.000 долари.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1