Денес е роденден на Владимир Путин


Владимир Путин го слави својот роденден – Тој денес наполни 63 години и важи за еден од највлијателните луѓе во светот.vladimir-putin500

Оваа година својот роденден планира да го прослави со организирање на хокеарски натпревар со познатите хокеарски ветераните.

Колку само за потсетување ќе го нагласиме неговиот 58-ми роденден кога го прослави со 12 студентки од новинарскиот факултет при универзитетот во Москва, каде заедно снимија и еротски календар.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1